PRVI NASTAVNI DAN

Dragi učenici i poštovani roditelji,

prvi nastavni dan u šk. god. 2020./2021. je  ponedjeljak,7. rujna 2020.

Zbog epidemiološke situacije uzrokovane virusom COVID – 19, ovu školsku godinu započet ćemo uz posebne mjere i prema posebnom rasporedu. Prvi dan nastave u školskom dvorišu razrednici će čekati učenike. Stoga molim učenike da prilikom dolaska držeći razmak idu do svojih razrednika.

Ulazak u školsku zgradu organiziran je na način da učenici različitih  razrednih odjela ,   ulaze u određenom vremenskom razmaku i na tri različita ulaza. ( raspored ulaska u školu pogledajte pod opširnije )

Učenici će prvog nastavnog dana dobiti udžbenike,kao i sve ostale potrebne upute. Stoga,molimo učenike da  sa sobom ponesu torbe kako bi preuzeli udžbenike. Obzirom da učenici od 5. – 8. za vrijeme boravka izvan učionice moraju imati maske,molim učenike da sa sobom imaju maske. Također, škola je za svakog učenika od 5.-8. raz. kupila po dvije perive maske,te će iste dobiti prvi dan nastave.

Sukladno Uputama o organiziranom i javnom prijevozu učenici putnici dužni su za vrijeme vožnje nositi maske i držati distancu.

Učenici prvi nastavni dan u školi ostaju jedan školski sat.

Autobus vozi po ustaljenom rasporedu;

Dolazak; Vučipolje – Jasenice –Maslenica

Modrič – Rovanjska – Maslenica

Povratak:  ( 8,45) Maslenica – Jasenice - Vučipolje

( 9,15) Maslenica – Rovanjska – Modrič

PRVI NASTAVNI DAN ZA UČENIKE PRVOG RAZREDA

Učenike prvog razreda u dogovoreno vrijeme u dvorištu škole dočekuju učiteljice prvog razreda;

1.razred u matičnoj školi –učiteljica Antonija Basa

1. razred u područnom odjelu – učiteljica Jelena Matković

Uz održavanje što je moguće veće distance učenici uz pratnju učiteljice idu u razred. Uz učenika u razred može ući i jedan roditelj uz maksimalno zadržavanje od 15 minuta noseći masku. Učenici će prvi nastavni dan dobiti udžbenike ( potrebno ponijeti torbe),kao i sve ostale potrebne upute.

U nadi da će sve ovo što prije proći  i da će školski hodnici uskoro opet biti puni djece,bez distance i maski svim učenicima i učiteljima želim uspješnu novu školsku godinu!

Ravnateljica:

Ana Milovac,prof.

objavio: Ana Milovac   datum: 3. 9. 2020.

Ukupno: 198400