TJEDAN PSIHOLOGIJE

Poštovani roditelji,

u tjednu od 15. do 21. veljače 2021. obilježava se Tjedan psihologije u Republici Hrvatskoj.

Za ovu školsku godinu planirana je tema „Teške boje“ sa svrhom senzibiliziranje roditelja i nastavnika za teškoće djece s depresivnom simptomatologijom. S obzirom da smo zbog još uvijek aktualne pandemije SARS-Cov-2 u nemogućnosti održati predavanje u živo isto će se moći pratiti on line putem zoom aplikacije u srijedu 17.2.2021. u vremenu od 12 do 13 sati. Molimo sve zainteresirane roditelje neka se prijave na mail školske psihologinje psihologskolski@gmail.com. Na mail preko  kojeg se prijavite bit će vam poslana poveznica za interaktivno predavanje. Radujemo se virtualnom druženju!

objavio: Ana Milovac   datum: 12. 2. 2021.